VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA VASAROS LAIKOTARPIU

VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA VASAROS LAIKOTARPIU

Puoselėti veido odą  vasaros metu yra labai svarbu. Dažnai nė nesusimąstome, kad įvairias kūno odos būkles ar estetinius netobulumus (išsausėjimą, pigmentaciją, netolygų įdegį ir kt.) sukelia netinkama kosmetika.

Odą vasaros laikotarpiu  veikia UV spinduliai, karštis, oro užterštumas ir kiti veiksniai, kurie gali paskatinti odos problemų atsiradimą.

Pagrindiniai odos priežiūros ritualo vasaros metu žingsniai yra - valymas, drėkinimas/maitinimas ir apsauga.

Užtikrinkite kad Jūsų veido oda visuomet bus švari ir nuvalyta. Vasaros metu nerekomenduojamos šveitimo procedūros. Prausiantis, nuo odos paviršiaus yra pašalinamas prakaitas, dulkės ir kiti nešvarumai, kurie gali kimšti poras bei paskatinti odos bėrimo elementų atsiradimą.

Kitas žingsnis – praturtinti odą maistinėmis medžiagomis, užtikrinti jos hidrataciją ir maitinimą visos dienos metu. UV spinduliai ir karštis skatina vandens išgaravimą iš odos, todėl ji gali išsausėti, pradėti pleiskanoti ar netgi šerpetoti. Šiame etape gali būti naudojami kremai, aliejai ar losjonai, praturtinti veikliosiomis medžiagomis, kurios drėkina, maitina odą ir užtikrina gerą jos būklę.

Odos apsauga – tai labai svarbus momentas, kurio nevalia praleisti. Buvo atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 50 vidutinio ir vyresnio amžiaus moterų. Tyrimo metu paaiškėjo, kad didžioji dalis respondenčių kosmetiką su SPF filtrais naudoja tik tuomet, kai ketina ilgą laiką praleisti lauke, veikiant tiesioginiams saulės spinduliams. Daugeliui jų buvo pasireiškusi nepageidaujama odos pigmentacija.

Sutrikusi odos pigmentacija – toli gražu ne vienintelė odos problema, kurią gali sukelti UV spinduliai. Nudegimas, katarakta, hiperpigmentacija, dehidratacija, onkologinės ligos – taip pat gali atsirasti dėl žalingo UV spindulių poveikio. Kad būtų išvengta šių nepageidaujamų reiškinių, svarbu naudoti kremą arba kitą kosmetikos priemonę, kuri saugotų odą nuo visų tipų ultravioletinių spindulių ir turėtų aukštą apsaugos lygį.

Kosmetologinės inovacijos rekomenduoja rinktis profesionalius kosmetikos produktus skirtus veido išvaizdos korekcijai bei kasdienei jo priežiūrai. Mūsų siūlomi Italų farmacijos kompanijos sukurti Tebiskin produktai  praturtinti aktyviaisiais kompleksais. Reguliariai naudojami produktai gali efektyviai pagerinti odos išvaizdą bei užkirsti kelią įvairių nepageidaujamų būklių susidarymui.

Rūpintis kūno oda svarbu visais metų laikais. Tinkamai parinktos kosmetikos priemonės gali padėti pasiekti norimus rezultatus tiek salonuose, tiek ir atliekant kasdienės odos priežiūros ritualą namuose.

Skaičiai ir intensyviai pašvietus saulei rekomenduojame naudoti priemonės pagal Jūsų odos būklę. Pasiūloje rasite: 

Apsauginį kremą nuo saulės riebiai odai, linkusiai į aknę SPF30+

Raminantį, drėkinantį kremą, pasižyminti patikima apsauga nuo saulės SPF50+

Šviesinantį kremą skirtą sumažinti pigmentines dėmes ir užkirsti kelią jų atsiradimui SPF50+

Senėjimą mažinantį kremą nuo raukšlių SPF15+

Odos vientisumą suteikiantis, tonuojantis kremas SPF50+

 

 

 

 

 

 

Back to blog