Sveikatos ir Grožio akademija

XXI amžiaus grožio specialistas, koks jis? Kokia šiuolaikinio grožio specialisto misija? Išsilavinimas, ir ne tik „geras“, bet „labai geras“.
Šiandien švietimo rinkoje grožio mokyklų ir įvairiausių kursų labai daug. Mokymosi sąlygos įvairios – rezultatas ne visada tas pats. Pasitikintis savimi žmogus yra labiau sėkmingas, o pasitikėjimas savimi pirmiausia priklauso nuo išvaizdos ir ar jo įvaizdis patinka jam pačiam. Mūsų misija - rengti aukštą profesinę kvalifikaciją įgyjančius estetinės mezoterapijos ir higieninės kosmetikos specialistus, gebančius savarankiškai dirbti konkurencinės rinkos sąlygomis bei tenkinti Lietuvos ir tarptautinės rinkos poreikius; sudaryti sąlygas mokytis visą gyvenimą. Nuolat gerinti mokymo kokybę, taikyti inovacines metodikas, vadovautis europinėmis nuostatomis ir gairėmis – tai mūsų PRIORITETAS. Mes ugdome kvalifikuotus aukščiausio lygio specialistus, kurie įvertindami klientų poreikius gebės parinkti reikalingas procedūras.
Mūsų tikslas parengti specialistą taip, kad gebėtų pateikti individualius sprendimus odos priežiūros ilgalaikiams rezultatams gauti. Mūsų pareiga paruošti grožio specialistą, kuris mokėtų atrasti kliento natūralaus veido grožį, harmoningas kūno formas, padėtų gerinti, palaikyti ir išsaugoti sveikatą ir dvasinį komfortą. Grožio paslaugų specialistas tai ne tik žinantis odos priežiūros subtilybes, bet tai autoritetas, kurio nuomonė visada svarbi, nes jam patikime esminę savo įvaizdžio dalį – išorę. Mes mokome naudotis įvairiausiomis odos priežiūros metodikomis ir procedūrų atlikimo technologijomis. Mes atvirai kalbame apie naudojamų praktikoje, įvairiausių kosmetinių produktų ir medžiagų kokybę. Mes nebijome kalbėti apie konkurentų pranašumus ir trūkumus. Mes perduodame savo žinias jums ir mokome kaip parduoti grožio paslaugas, giname jūsų interesus. Sistemingai vykdome kvalifikacijos kėlimo mokymus.
Mūsų misija išmokyti jus grožio puoselėjimo meistriškumo.

http://www.sgakademija.lt/