Kviečiame kelti profesinę kvalifikaciją Sveikatos ir Grožio akademijoje

Nuo 2014 m. Sveikatos ir grožio akademija ugdo kvalifikuotus aukščiausio lygio specialistus, kurie įvertindami klientų poreikius geba  pateikti individualius sprendimus odos priežiūrai  ir džiuginti klientą ilgalaikiais   rezultatais.

Profesinio rengimo įstaigos pareiga paruošti grožio specialistą, kuris mokėtų atrasti kliento natūralaus veido grožį, harmoningas kūno formas, padėtų gerinti, palaikyti ir išsaugoti sveikatą ir dvasinį komfortą. Grožio paslaugų specialistas tai ne tik žinantis odos priežiūros subtilybes, bet tai autoritetas, kurio nuomonė visada svarbi, nes jam patikime esminę savo įvaizdžio dalį – išorę. Mes Akademija moko naudotis įvairiausiomis odos priežiūros metodikomis ir procedūrų atlikimo technologijomis. Atvirai kalba apie naudojamų praktikoje, įvairiausių kosmetinių produktų ir medžiagų kokybę. Perduoda savo žinias jums ir moko kaip parduoti grožio paslaugas, gina jūsų interesus. Sistemingai vykdo kvalifikacijos kėlimo mokymus bei organizuoja kasmetiniu kongresus su užsienio lektoriais.

Sveikatos ir grožio akademija - tai daugiau, nei eilinė akademija

Nuolat siekia tobulėti, todėl yra atvira kiekvieno besimokančiojo nuomonei bei pasiūlymams – juk tai vieta, ku Geriausi mokosi iš geriausių!

MOKYMUS VEDA – PROFESIONALAI

Akademijos siekis suteikti aukščiausios kokybės mokymo paslaugas būsimiems ir esdamiems mokiniams. Mokymus veda tik aukščiausios kategorijos nacionalinę ir tarptautinę kvalifikaciją bei ilgametę praktinę patirtį turintys lektoriai, parengę bei išleidę į gyvenimą ne vieną dešimtį kvalifikuotų grožio specialistų, savo srities profesionalų.

NUOLATINIS TOBULĖJIMAS – RAKTAS Į SĖKMĘ

Nuolatinis mokinių tobulinimasis užtikrina jiems didžiausias konkurencines galimybes. Besimokantiems suteikiama galimybė dalyvauti mokymo įstaigos organizuojamuose seminaruose, konferencijose bei užsienio lektorių vedamuose mokymuose. Sudaro sąlygas įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

DIDŽIAUSIAS DĖMESYS – PRAKTINIAM MOKYMUI

Praktinis mokymas Sveikatos ir grožio akademijoje sudaro net 70 proc. mokymo programos! Besimokantieji praktinių užsiėmimų metu turi galimybę dirbti su profesionalų pripažinta, žinomų užsienio kompanijų profesionalia kosmeceutika: Tebiskin, Enerpeel, Decar, McCosmetics, bei naujausiomis kosmetologinėmis aparatinėmis metodikomis.

DIDŽIAUSIAS MŪSŲ TURTAS – MŪSŲ MOKINIAI

Kiekvienas Sveikatos ir grožio akademijos mokinys yra didžiulė vertybė!  Siekdami atliepti didžiausius mokinių lūkesčius, nuolat tobulina ne tik savo paslaugas, bet ir stengiasi sukurti jaukią aplinką bei malonią atmosferą, leidžiančią ne tik gerai įsisavinti žinias, bet ir puikiai jaustis, patirti pačias geriausias emocijas.

Kviečiame plačiau pasidomėti akademijos veikla, mokytis ir tobulėti.