Pristatymas

Užsakymus pristatome Jūsų pasirinktu būdu:

Lietuvoje:

Išsiunčiame į Omniva paštomatus Lietuvoje (pristatymo terminas 1-3 d.d. nuo užsakymo išsiuntimo);

Pristatome iki namų durų su Venipak kurjeriu (pristatymo terminas 1-3 d.d. nuo užsakymo išsiuntimo);

Užsienyje:

Išsiunčiame Lietuvos pašto registruota pirmenybine siunta. Pristatymo terminas priklauso nuo paskirties šalies ir Lietuvos pašto taikomų terminų;

Jeigu dėl nenumatytų aplinkybių negalėsime pristatyti siuntos aukščiau numatytu terminu, informuosime Jus apie vėlesnį pristatymo terminą.

Informavimas apie pristatymą

Kai užsakymas bus išsiųstas arba perduotas kurjeriui elektroniniu paštu gausite atitinkamą pranešimą.

Kai siunta bus Jūsų pasirinktame paštomate gausite SMS žinutę, kurioje bus informacija reikalinga siuntai atsiimti.

Jeigu gavote iš mūsų el. pranešimą, kad Jūsų siunta išsiųsta, tačiau daugiau kaip 5 d.d. negaunate nei SMS pranešimo apie siuntos pristatymą, nei pačios siuntos, parašykite mums el. paštu info@kosmetologinesinovacijos.lt su savo užsakymo nr. ir mes būtinai padėsime surasti Jūsų siuntą.

Svarbu žinoti, kad jei užsakymą pateikėte penktadienį, siuntą gausite tik pirmadienį arba antradienį, nes savaitgaliais pristatymo tarnybos nedirba (nebent pasirinkote pristatymą šeštadieniais).

Atsiėmimas

Užsakę pristatymą į paštomatą arba Lietuvos pašto siunta, siuntinį iš paštomato arba pašto skyriaus turite atsiimti per siuntų ar pašto tarnybos nustatytą terminą.

Esant žvarbiam orui raginame savo siuntas iš paštomatų atsiimti kuo greičiau, norint išvengti produktų pakuočių pažeidimo.

Užsakę pristatymą kurjeriu iki namų durų, pristatymo metu turėtumėte būti namuose ir priimti siuntą.

Atsiimdami siuntą iš kurjerio ar pašto skyriaus apžiūrėkite siuntinio būklę. Pastebėję kokių nors siuntos pažeidimų (pažeista, sulamdyta ar sušlapusi pakuotė ir pan.), paprašykite siuntos apgadinimo faktą ir požymius pažymėti siuntos atsiėmimo dokumentuose.

Jeigu siuntinys pristatomas į paštomatą, gautų prekių asortimentą, kiekį ir jų būklę patikrinkite nedelsdami po siuntinio atsiėmimo. Jeigu siunta ar prekė pažeista arba neatitinka užsakymo, nedelsdami, bet ne vėliau kaip kitą darbo dieną, praneškite apie tai mums el. paštu info@kosmetologinesinovacijos.lt ir mes padėsime išspręsti neatitikimus.

Išsamią informaciją apie užsakymų pristatymo, atsiėmimo ir siuntos patikrinimo sąlygas rasite