KOSMETOLOGINĖS INOVACIJOS

Komanda

 

Lietuvoje įsikūrusi įmonė UAB Emblika yra vieningos, darbščios ir mylinčios Arvydo bei Rūtos Čilinskų šeimos verslas, vienijantis daugelį grožio srities specialistų. Kiekvienas mūsų klientas yra priimamas į šią šeimą.

Kosmetologinės inovacijos – tai viena iš įmonės veiklos krypčių, kurios pagrindinis tikslas yra grožio srities specialistams atrinkti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės bei efektyvumo priemones profesionaliai veido ir kūno priežiūrai, bei preparatus estetinių procedūrų atlikimui. Suteikti galimybę tobulėti profesinėje karjeroje, dalyvaujant kvalifikacijos tobulinimo mokymuose.

Kosmetologinės inovacijos buvo sukurtos ilgą laiką analizuojant rinkos poreikius. Mes atsakingai pažvelgėme į kosmetologų ir gydytojų norą įdiegti naujienas salonuose bei klinikose, jų siekį tobulėti kaip specialistams dirbant tik su aukščiausios kokybės gydomąja kosmetika. Taip pat, ugdyti gebėjimą rūpestingai priimti klientus, profesionaliai su jais bendrauti, tausoti žmogaus grožį užtikrinant atliekamų procedūrų rezultatyvumą, dalintis mokslinėmis žiniomis, nes tik taip yra užtikrinami aukščiausi grožio salono ar klinikos standartai.

Mes kuriame darnius, pasitikėjimu pagrįstus santykius su klientais, puoselėjame atsakingą požiūrį į gamtą bei jos išteklius, į žmogaus sveikatą ir grožį. Stengiamės, kad mūsų atstovaujamų prekių ženklų kosmetikos produktai atitiktų aukščiausius kokybės standartus.

Turime 4 įmonės atstovybes – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Trakuose.

Atstovaujame 12 profesionalams gerai pažįstamų prekių ženklų, taip pat organizuojame seminarus, meistriškumo klasės mokymus bei kongresus, kuriuose Lietuvos ir užsienio gydytojai bei kosmetologai pristato novatoriškas procedūrų atlikimo metodikas, suteikia anatomijos, odos sandaros ir fiziologijos žinių, skatina inovatyvų požiūrį į žmogaus odos sveikatinimą.

Mūsų klientai – mums patys svarbiausi, todėl dedame visas pastangas, kad prisidėtume prie jų profesionalaus darbo grožio srityje ir suteiktume pačias kokybiškiausias žinias, mokymus, grįstus naujausiais grožio standartais, pasitelkiant profesionaliausias priemones bei medžiagas.

Esame šių prekinių ženklų oficialūs atsovai Lietuvoje:

Collagene 3d Medical; Mesaltera by Dr. Mikhailova; Oshadhi; Apriline; Cell Booster; Be Filler; Charmes De La Jeunesse; Skinasil; Medic Control Peel; Hialuform; Meso Collagen; Morizo Spa.

 • Profesionali, medicininė kosmetika natyvinio kolageno pagrindu Collagene 3D Medical didelis dėmesys skiriamas kolageno išvalymui minimizuojant pašalinių priemaišų kiekį, todėl stipriai sumažinama pašalinių reakcijų rizika. Ši gydomoji kosmetika savo sudėtyje neturi kvapiųjų medžiagų, dažiklių bei hormonų, todėl nedirgina odos, neiššaukia nei įpratimo, nei atmetimo efekto. Gelių sukūrimui buvo ištobulinta unikali kolageno su neutraliu pH technologija. Collagene 3D Medical asortimentą sudaro net  7 skirtingos produktų linijos, pagal odos problematiką ar tipą.
 • Cheminiai šveitikliai ir odos priežiūros priemonės Medic Control Peel  taikomi aknės bei riebios odos, jautrios ir dehidratuotos, pigmentuotos, senėjimo procesų paveiktos odos būklėms, randų mažinimui, odos rozacijai bei kuperozei ir kt. Skirtingos preparatų formos (geliai, losjonai, kremai) sudaro patogias naudojimo sąlygas specialistams. Komfortiškos ir saugios procedūros klientams.
 • Inovatyvi kosmeceutika Mesaltera by Dr. Mikhaylova profesionaliai odos priežiūrai, sukurta injekcinių preparatų veikimo principu, kaip alternatyva mezoterapijai. Aukšta aktyviųjų komponentų koncentracija, optimalus veikliųjų medžiagų poveikis, efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais, gali būti derinama su aparatinėmis ir injekcinėmis procedūromis.
 • Oshadhi geriausios įmanomos kokybės gryni eteriniai aliejai, aukšti ekologinio sertifikavimo ir analizės standartai, nuolatinis dėmesys augalui būdingos energijos išsaugojimui.
 • MORIZO SPA produktai kūno linijų formavimui,  masažams, įvyniojimams, šveitimams, depiliacijai cukraus pasta.
 • Meso Collagen natyvinis trispiralinis kolagenas, sterilios kolageno kaukės ir aktyvūs preparatai.
 • Apriline® tai gamtos ir mokslo įkvėptas šveicariškas prekės ženklas, kurio asortimentą sudaro profesionalioms invazinėms procedūroms priskiriami užpildai, biorevitalizantai bei preparatai mezoterapijai. Dėl pažangaus vienfazio gamybos proceso, Apriline® užpildų grynumas yra garantuojamas, nėra BDDE likučio. Produkto kokybė ženkliai aukštesnė nei pažymima griežtuose ES reikalavimuose.
 • CELLBOOSTER® šveicariški  kompleksai (boosters) yra pirmieji stabilizuoti kompleksai rinkoje ženklinti CE (III klasės medicinos prietaisai), sukurti naudojant patentuotą CHAC technologiją. Jie sujungia gamtos galią ir naujausias estetinės pramonės naujoves. Unikalus nekryžmintos hialurono rūgšties, amino rūgščių ir vitaminų mišinys buvo kruopščiai parinktas, kad atitiktų įgimtą odos fiziologiją*. „CELLBOOSTER®“ kompleksų pranašumas yra pritaikytos formulės, kurios padidina molekulinį stabilumą ir lemia pastebimai ilgiau išliekančius rezultatus.
 • Hyaluform preparatai hialurono rugšties pagrindu mikroadatinei mezoterapijai.
 • Skinasil – monopreparatų ir aukšto efektyvumo mezoterapijos kokteilių linija, skirta veido ir kūno estetinių problemų korekcijai.
 • BeFiller itališki, Šveicarijoje gaminami III medicinos prietaisų saugumo klasės užpildai, grožio gėrimai hialurono rūgšties, kolageno, vitaminų ir antioksidantų pagrindu. Kaukės, serumai. Asortimentą sudarantys produktai skirti ne tik moterų, tačiau ir vyrų odos priežiūrai, atsižvelgiant į specifinius vyrų ir moterų odos poreikius.
 • Charmes de la Jeunesse kosmetikos produktai alsuojantys nepaprasta gamtos prabanga.  Natūralios kilmės medžiagos, naudojamos produktų gamybai, yra užauginamos sertifikuotuose, ekologiniuose ūkiuose, užtikrinant aukštą jų kokybę bei optimalų poveikį. Šiandien produktai taikomi ir grožio srityje bei kasdieniam veido odos puoselėjimui namuose. Ekologiški aliejai, Viduržemio jūros augalų ir retų vaistinių augalų ekstraktai, gėlių hidrolatai, jūrinis kolagenas, sraigių filtrato sekretas, elastinas, hialurono rūgštis, alantoinas – Charmes de la Jeunesse kosmetikos produktų sudėtį praturtinantys natūralūs ingredientai, garantuojantys aukščiausią kokybę ir efektyvumą!