KOSMETOLOGINĖS INOVACIJOS

Jau  22 metus Lietuvoje veikianti įmonė UAB Emblika yra vieningos, darbščios ir mylinčios Arvydo bei Rūtos Čilinskų šeimos verslas, vienijantis daugelį grožio srities specialistų profesionalų.

Kosmetologinės inovacijos – tai viena iš įmonės veiklos krypčių, kurios pagrindinis tikslas yra atrinkti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės bei efektyvumo priemones profesionaliai veido ir kūno priežiūrai, bei preparatus estetinių procedūrų atlikimui, o taip pat kiekvienam žmogui suinteresuotam naudoti kokybišką produkciją grožio ir sveikatinimo tikslais. 

Džiaugiamės nuo šiol galėdami pasiūlyti mūsų mylimiems klientams kruopščiai atrinktas profesionalias priemones, skirtas naudoti veido ir kūno odos priežiūrai namuose bei sveikatinimui, įsigyti ir el. parduotuvėje www.kosmetologinesinovacijos.lt

Kosmetologinės inovacijos buvo sukurtos ilgą laiką analizuojant rinkos poreikius. Mes atsakingai pažvelgėme į kosmetologų ir gydytojų norą įdiegti naujienas salonuose bei klinikose, jų siekį tobulėti kaip specialistams dirbant tik su aukščiausios kokybės gydomąja kosmetika. Taip pat, ugdyti gebėjimą rūpestingai priimti klientus, profesionaliai su jais bendrauti, tausoti žmogaus grožį užtikrinant atliekamų procedūrų rezultatyvumą, dalintis mokslinėmis žiniomis, nes tik taip yra užtikrinami aukščiausi grožio salono ar klinikos standartai.

Mes kuriame darnius, pasitikėjimu pagrįstus santykius su klientais, puoselėjame atsakingą požiūrį į gamtą bei jos išteklius, į žmogaus sveikatą ir grožį. Stengiamės, kad mūsų atstovaujamų prekių ženklų kosmetikos produktai atitiktų aukščiausius kokybės standartus.

Turime 3 įmonės atstovybes – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Trakuose.

              

Atstovaujame  profesionalams gerai pažįstamus prekinius ženklus, taip pat organizuojame seminarus, meistriškumo klasės mokymus bei kongresus, kuriuose Lietuvos ir užsienio gydytojai bei kosmetologai pristato novatoriškas procedūrų atlikimo metodikas, suteikia anatomijos, odos sandaros ir fiziologijos žinių, skatina inovatyvų požiūrį į žmogaus odos sveikatinimą.

Mūsų klientai – mums patys svarbiausi, todėl dedame visas pastangas, kad prisidėtume prie jų profesionalaus darbo grožio srityje ir suteiktume pačias kokybiškiausias žinias, mokymus, grįstus naujausiais grožio standartais, pasitelkiant profesionaliausias priemones bei medžiagas.

 

Esame šių prekinių ženklų oficialūs atsovai Lietuvoje:

Enerpeel, Tebiskin, Oshadhi; Apriline; CellBooster; McCosmetics, Charmes De La Jeunesse; 

  • Apriline® tai gamtos ir mokslo įkvėptas šveicariškas prekės ženklas, kurio asortimentą sudaro profesionalioms invazinėms procedūroms priskiriami užpildai, biorevitalizantai bei preparatai mezoterapijai. Dėl pažangaus vienfazio gamybos proceso, Apriline® užpildų grynumas yra garantuojamas, nėra BDDE likučio. Produkto kokybė ženkliai aukštesnė nei pažymima griežtuose ES reikalavimuose.
  • CELLBOOSTER® šveicariški  kompleksai (boosters) yra pirmieji stabilizuoti kompleksai rinkoje ženklinti CE (III klasės medicinos prietaisai), sukurti naudojant patentuotą CHAC technologiją. Jie sujungia gamtos galią ir naujausias estetinės pramonės naujoves. Unikalus nekryžmintos hialurono rūgšties, amino rūgščių ir vitaminų mišinys buvo kruopščiai parinktas, kad atitiktų įgimtą odos fiziologiją*. „CELLBOOSTER®“ kompleksų pranašumas yra pritaikytos formulės, kurios padidina molekulinį stabilumą ir lemia pastebimai ilgiau išliekančius rezultatus.
  • Charmes de la Jeunesse kosmetikos produktai alsuojantys nepaprasta gamtos prabanga.  Natūralios kilmės medžiagos, naudojamos produktų gamybai, yra užauginamos sertifikuotuose, ekologiniuose ūkiuose, užtikrinant aukštą jų kokybę bei optimalų poveikį. Šiandien produktai taikomi ir grožio srityje bei kasdieniam veido odos puoselėjimui namuose. Ekologiški aliejai, Viduržemio jūros augalų ir retų vaistinių augalų ekstraktai, gėlių hidrolatai, jūrinis kolagenas, sraigių filtrato sekretas, elastinas, hialurono rūgštis, alantoinas – Charmes de la Jeunesse kosmetikos produktų sudėtį praturtinantys natūralūs ingredientai, garantuojantys aukščiausią kokybę ir efektyvumą!