ISTORIJA

Įmonė UAB Emblika buvo įkurta 2002 m. Šis pavadinimas šeimai yra itin sentimentalus. Kompanijos vardo pradininkė buvo Rūtos senelė, vardu Emilija. Visai šeimai ji buvo ypatingas žmogus, įkvepiantis vilties, suteikiantis peno apmąstymams, motyvuojantis ir visuomet patariantis iš širdies. Rūtai senelė buvo pirmoji mokytoja, įdiegusi vertybes, pasaulėžiūrą, išmokiusi pamilti klasiką bei literatūrą. Senelė visuomet buvo tarytum šviesos gūsis šeimai, apsupantis šiluma, meile ir išmintimi. Jos garbei įmonė buvo pavadinta „UAB Emblika“, šis pavadinimas reiškia „Emilijos blyksnis“.

Idėja įkurti įmonę aplankė netikėtai. Anuomet vadovė Rūta nusivedė jaunesnįjį sūnų į kirpyklą, kur jų laukė tikras netikėtumas. Įėjusi į kirpyklą, mama paprašė kirpėjos patrumpinti berniukui plaukus. Kirpėjos atsakymas nemaloniai nustebino. Ji teigė, kad berniukas – ne klientas, todėl suteikti paslaugą specialistė atsisakė. Po tokių kirpėjos žodžių, tapo aišku, kad grožio namai, kuriuos vienytų grožio srities profesionalai, gebantys ne tik suteikti kokybišką paslaugą, bet ir užtikrinti aukšto lygio aptarnavimo kokybę, yra tiesiog būtini Trakų mieste. Laikantis šios vizijos, buvo įkurti „Ti Amo“ grožio namai, kuriuose buvo teikiamos kosmetologų, kirpėjų bei manikiūro meistrų grožio paslaugos. Procedūrų metu buvo (ir tebėra) taikoma aukščiausius kokybės standartus atitinkanti kosmeceutika, kosmetika kūno procedūroms, korekcijai. 10 metų puoselėjant grožio namus ir siekiant suteikti aukščiausios kokybės rezultatą klientams, buvo aišku, kad net geriausiems specialistams privalu nuolat „augti“ ir tobulėti grožio srityje, todėl įmonė žengė ne tik grožio, bet ir mokslo keliu, buvo pradėta organizuoti mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus, seminarus ir kongresus.
Pamažu įmonės veikla plėtėsi, į ją įsitraukė visa šeima, o norą bendradarbiauti išreiškė vis daugiau grožio srities specialistų. 2022 metais Trakuose Čilinskų šeima atidarė kliniką " Trakų estetikos centras", kurioje teikiamos aukčiausios kokybės sveikatos priežiūros ir jauninimo paslaugos, taikomos intervencinės procedųros bei aparatinė kosmetologija bei gydimas. 

Todėl šiandien UAB Emblika yra gerai žinoma grožio srities specialistų tarpe kaip inovatyvių mokymų organizatorius bei gydomosios kosmetikos atstovas Lietuvoje.