Oshadhi

Remiantis daugiau nei 30 metų patirtimi, „Oshadhi“ garantuoja geriausios įmanomos kokybės grynus eterinius aliejus. Tam užtikrinti, palaikomi ilgalaikiai santykiai su jų gamintojais, aukšti ekologinio sertifikavimo ir analizės standartai, taip pat skiriamas nuolatinis dėmesys augalui būdingos energijos išsaugojimui. Kiekvienas eterinio aliejaus buteliukas yra užpildytas skambant aukštų vibracijų muzikai, siekiant išlaikyti ir sustiprinti ypatingą augalų energiją.

Ką reiškia žodis ‘Oshadhi’? Sanskrito kalba, bendrąja prasme, Oshadhi reiškia „vaistinio augalo“ pavadinimą. Šioje senovės Vedų civilizacijos kalboje, žodžiai turi keletą reikšmių, priklausančių nuo konteksto. Pažodžiui, Oshadhi taip pat gali reikšti „deganti transformacija“ arba „saulės šviesos nešėjas“. Vedų ​​civilizacijoje vaistiniai augalai iš tiesų buvo laikomi „saulės šviesos transformatoriais“. Jie perkeldavo galingą saulės šviesos energiją į formą, kurią galėjo panaudoti žmonija.

Oshadhi istorija: Oshadhi eterinių aliejų prekinį ženklą sukūrė Dr Malte Hozzel. Malte eterinius aliejus pradėjo naudoti aštuntajame dešimtmetyje ir labai susidomėjo jų praktiniu pritaikymu. Per pastaruosius 35 metus jis keliavo po pasaulį, ieškodamas geriausių ir gryniausių eterinių aliejų, tiekdamas juos tiesiai iš augintojų. Dabar aliejai parduodami daugiau nei 20 šalių visame pasaulyje.

Mūsų tikslas: sukurti ir platinti eterinių aliejų kolekciją, kuri išsiskiria savo bekompromisišku grynumu. Oshadhi eterinių aliejų magija – jų išskirtinis terapinis efektyvumas ir kvapo intensyvumas – žinoma, kyla iš pačių augalų. Tai, ką pridėjome prie šio gamtos sukurto šedevro (ir tai yra didžiulė mūsų stiprybė), yra mūsų požiūris. Mes darome viską, kad kiekviename produkte būtų gryniausia augalo esybės ir gydomoji galia. Nuostabu, kad šią gydomąją galią galima rasti mažame kobalto mėlynumo buteliuke: toks paprastas, tvarkingas ir gražus.

Mūsų iššūkis: geriausių eterinių aliejų „medžioklė“ tęsiasi ir tęsiasi, niekada nesibaigia, visada esame reiklūs kokybei. Tai iššūkis, kuriuo mėgaujamės. Savo paieškų metu mes užmezgėme tvirtus ryšius su daugiau nei 100 vaistinių augalų ūkininkų visame pasaulyje.

Darbas su ūkininkais: Šie ūkininkai yra įsipareigoję išmintingai ir apdairiai elgtis su dirvožemiu ir rodo didelę pagarbą gamtai. Daugelis atlieka tą patį darbą, kaip ir jų tėvas ir senelis, naudoja tradicinius nerūdijančio plieno ar vario alembikus (distiliavimo aparatus), kurie suteikia optimalias sąlygas visiškam eterinių aliejų aromatui ir veikliųjų medžiagų išsaugojimui.

Atsakingas ekologinis ūkininkavimas: savo paieškų metu matėme vis didėjančią dirvožemio degradaciją dėl netinkamo gamtos išteklių naudojimo. Taip nutinka būtent dėl plynų laukų kirtimų, per didelio derliaus nuėmimo, cheminių trąšų, pesticidų, herbicidų ir fungicidų naudojimo bei monokultūrinio ūkininkavimo. Deja, tik nedaugelis ūkininkų žino apie dramatiškas šios plačiai paplitusios praktikos pasekmes. Todėl mes įsipareigojame skatinti ekologinį ūkininkavimą ir dirbti su gamintojais, kurie ūkininkauja rūpestingai, su meile. Kai tik pradedame bendradarbiauti su naujais ūkininkais, iš karto atkreipiame jų dėmesį į ilgalaikėje perspektyvoje didelę reikšmę turinčias teigiamas atsakingo ekologinio ūkininkavimo pasekmes.

Bendradarbiavimas ir abipusė pagarba: Esame įsitikinę, kad bendradarbiavimas, dalinimasis žiniomis ir abipusė pagarba yra neatsiejama nuo šios gamtos dovanos –  augalų. Džiaugiamės galėdami būti gyvenimo, grožio, išminties ir sveikatos vertybių pabudimo kelionės dalimi – ir dėkojame visiems, kurie žengia kartu su mumis, prisidėdami prie šio tikslo.